درباره ما

کی دبلیو رنک در سال 1398 آغاز به کار نمود و به جرأت می توان اظهار داشت که این سرویس، کامل ترین سرویس ایرانی ارائه دهنده خدمات آنالیز سئو سایت، تحلیل عملکرد سایت و بررسی رتبه سایت در کلمات کلیدی می باشد. کی دبلیو رنک ارائه دهنده سرویس بررسی موقعیت وب سایت در جستجوی کلمات کلیدی مدنظر شما در گوگل است. با استفاده از طیف وسیع امکانات ارائه شده این سرویس، شما می توانید در هر زمان نتایج رتبه کلمات کلیدی مدنظر خود را از طریق کشور/شهر و دستگاه های مختلف در گوگل بررسی و جایگاه وب سایت خود در کلمات کلیدی مدنظر را به صورت نموداری و در مقایسه با روزهای قبل مشاهده کنید. اطلاعاتی همچون میزان جستجو و تخمین میزان کلیک در رتبه های مختلف نیز برای هر یک از کلمات کلیدی ثبت می گردد. همچنین با ارائه اطلاعاتی همچون میانگین رتبه، میزان صعود/سقوط و توزیع کلمات کلیدی، تحلیل وضعیت رتبه سایت در کلمات کلیدی مختلف، امکان پذیر می گردد. سرویس کی دبلیو رنک به شما این امکان را می دهد که رتبه وب سایت خود در کلمات کلیدی مدنظر را با رقبای خود به صورت لحظه ای و همچنین به صورت روزانه مقایسه کرده و دید بهتری نسبت به رقبای اصلی زمینه کاری خود به دست آورید. همچنین با استفاده از ابزار پیشنهاد دهنده کلمه کلیدی کی دبلیو رنک می توانید لیست پرکاربردترین و مناسب ترین کلمات کلیدی مرتبط به کسب و کار خود را بیابید و در انجام امور سئو وب سایت مدنظر قرار دهید. از دیگر امکانات این سرویس می توان به ابزار بررسی تراکم کلمات کلیدی هر صفحه وب سایت اشاره کرد. در خصوص دامنه ها نیز اطلاعاتی همچون رتبه الکسا، اعتبار دامنه و اعتبار صفحه (که توسط MOZ توسعه یافته است) در اختیار شما قرار می گیرد.

کی دبلیو رنک در واقع در حکم مرجعی قابل اطمینان مابین مالک وب سایت و کارشناس سئو بوده که با استفاده از آن مالک وب سایت می تواند به صورت مستمر در جریان بهبود و پیشرفت های وب سایت خود در امور بهینه سازی کلمات کلیدی قرار گرفته و در نهایت نیز با اتمام فرآیند سئو، کارشناس سئو آمار ارائه شده در وب سایت کی دبلیو رنک را به عنوان مستندات حصول نتیجه مقرر شده در اختیار کارفرما قرار دهد.

از بدو تاسیس تاکنون نهایت تلاش کی دبلیو رنک ارائه بهترین و متنوع ترین سرویس ها به کاربران خود بوده است. کی دبلیو رنک تمام شهرت و اعتبار خود را توسط کاربران خود به دست آورده است و در طی این سال ها همواره "رضایت مشتری" یکی از اصول کی دبلیو رنک بوده است. کی دبلیو رنک بر این عقیده است که اعتبار در عصر حاضر مهمترین عامل موفقیت است و تنها راه آن رضایت مشتریان و ارائه امکانات بر اساس آخرین فناوری های ممکن است. تیم کی دبلیو رنک همواره تمامی تلاش خود را در جهت ارتقای کیفی سرویس ها و رضایت کاربران به کار می گیرد.

shahin-molla-abdollahi
شاهین ملاعبداللهی
pourya-mohammad-beigi
پوریا محمدبیگی