اضافه نمودن کلمات کلیدی

بعد از اضافه نمودن آدرس دامنه خود، در صفحه موجود و در مقابل آدرس دامنه، گزینه کلمات کلیدی را مشاهده خواهید کرد که با انتخاب آن به صفحه کلمات کلیدی آن دامنه هدایت خواهید شد. در این مرحله شما با انتخاب گزینه افزودن کلمه کلیدی، بایستی نسبت به اضافه کردن کلمه/کلمات کلیدی مدنظر خود اقدام نمایید. بدین ترتیب که بعد از وارد نمودن هر کلمه کلیدی، بایستی با زدن دکمه Enter به خط بعد رفته تا کلمه کلیدی بعدی را وارد نمایید، سپس در منوی کشویی زیر در فیلدهای کشور، شهر (اختیاری) و دستگاه، مقادیر مورد نظر را انتخاب نموده و در انتها دکمه ثبت را انتخاب کنید. در فیلد دستگاه امکان انتخاب دسکتاپ، موبایل (Android) و موبایل (iOS) فراهم می باشد. در نهایت و در قسمت برچسب (اختیاری) نیز می توانید، کلمات کلیدی وارد شده را به یک یا چند برچسب که از قبل اضافه نموده اید، اختصاص دهید.

اضافه نمودن کلمات کلیدی

در صورتی که برچسب مدنظر خود را از قبل اضافه ننموده اید می توانید با انتخاب گزینه "+" موجود در سمت چپ فیلد برچسب، ابتدا برچسب مورد نظر خود را اضافه و سپس آن برچسب را از لیست برچسب های موجود انتخاب نمایید.

اضافه نمودن برچسب هنگام اضافه نمودن کلمات کلیدی

در وارد نمودن کلمات کلیدی خود بایستی موارد زیر را مد نظر قرار دهید:

  1. هر کلمه کلیدی را به صورت جداگانه ثبت کنید. به عنوان مثال در صورتی که کلمات کلیدی مدنظر شما "کلمه کلیدی 1" و "کلمه کلیدی 2" می باشند، ابتدا در باکس موجود "کلمه کلیدی 1" را تایپ و Enter نمایید و در مرحله بعد "کلمه کلیدی 2" را تایپ و Enter نمایید و در نهایت بر روی گزینه ثبت کلیک کنید.

  2. در صورتی که کلمه کلیدی شما 2 یا چند قسمتی می باشد، بین قسمت های آن از وارد نمودن کاراکترهای اضافی مانند "_ و –" خودداری کنید. به عنوان مثال "کلمه_کلیدی_1" یک نمونه نادرست می باشد.

بدین ترتیب سرویس کی دبلیو رنک روزانه کلمات کلیدی شما را بررسی نموده و رتبه کلمات کلیدی شما را در جستجوی گوگل اعلام می کند.