محاسبه تراکم کلمات کلیدی سایت

با استفاده از این ابزار می توانید لیست تمامی کلمات تک کلمه ای تا پنج کلمه ای استفاده شده در صفحه اصلی و سایر صفحات سایت خود و سایت رقبای خود (تمامی ساب دایرکتوری ها) و درصد تکرار هر یک را، به ترتیب تراکم (تعداد تکرار) مشاهده کنید. برای استفاده از این ابزار کافیست با مراجعه به منوی تراکم کلمات کلیدی بر روی گزینه محاسبه تراکم کلمات کلیدی کلیک نموده و با انتخاب نام دامنه خود از منوی کشویی بر روی گزینه ثبت کلیک کنید. در صورتی که قصد استفاده از ابزار تراکم کلمات کلیدی را در صفحات دیگر سایت خود دارید، کافیست بعد از انتخاب نام دامنه مدنظر از منوی کشویی، در قسمت ساب دایرکتوری آدرس مسیر مدنظر خود را بدون خط مورب (Slash) وارد نمایید. به عنوان مثال برای بررسی آدرس kwrank.ir/knowledge-base بایستی بعد از انتخاب دامنه kwrank.ir از منوی کشویی، در قسمت ساب دایرکتوری knowledge-base را وارد نمایید.

تراکم کلمات کلیدی

بدین ترتیب لیست کلمات و عبارات موجود در وب سایت به همراه تعداد و درصد تکرار هر یک را مشاهده خواهید کرد. ضمنا قسمت نتایج مربوط به کلمات تک کلمه ای، شامل دو قسمت کلمات کلیدی و ایست واژه ها می باشد. توجه داشته باشید که ایست واژه (Stopword) به کلماتی گفته می شود که دارای بار معنایی نبوده و مفهومی را منتقل نمی کنند. در بالای جدول نیز تعداد کل کلمات و کلمات متمایز (بدون در نظر گرفتن کلمات تکراری) قابل مشاهده می باشد. در خصوص کلمات دو تا پنج کلمه ای نیز تنها کلمات با بیش از یک تکرار، در جدول نمایش داده می شوند.

با توجه به اینکه برای انجام این فرایند الزاما بایستی آدرس انتخابی شما در دسترس بوده و به درستی لود شود، در صورتی که در زمان استفاده شما از این ابزار، امکان لود آدرس انتخابی وجود نداشته باشد، سیستم قادر به انجام فرایند نبوده و نتیجه ای به شما نمایش داده نمی شود.

گزارش تراکم کلمات کلیدی