مشاهده رتبه کلمات کلیدی

بروز رسانی روزانه رتبه کلمات کلیدی سایت روز بعد از ثبت آن کلمات آغاز خواهد شد. برای مشاهده آمار رتبه کلمات کلیدی ابتدا با مراجعه به صفحه مدیریت دامنه ها و انتخاب گزینه کلمات کلیدی لیستی از کلمات کلیدی که پیش از این برای این دامنه اضافه نموده اید را مشاهده خواهید کرد. در این صفحه لیست تمامی کلمات کلیدی که از قبل برای این دامنه اضافه نموده اید به همراه رتبه روز جاری، نمودار تاریخچه رتبه که نشانگر آخرین، هفتمین و سی امین رکورد قبلی ثبت شده می باشد، تغییرات رتبه نسبت به روز، هفته و ماه قبل (تغییرات نسبت به آخرین، هفتمین و سی امین رکورد ثبت شده) به صورت عددی و نموداری، لینک صفحه یافت شده، خطای همنوع خواری، قرارگیری لینک در Featured Snippet و فعال بودن قابلیت AMP (در صورت وجود) را مشاهده می کنید.

همنوع خواری یا Cannibalization به شرایطی گفته می شود که در جستجوی یک کلمه کلیدی، بیش از یک لینک از سایت شما یافت شود.

فیچر اسنیپت یا Featured Snippet متن کوتاهی متناسب با جستجوی کاربر است که از بخشی از محتوای صفحه انتخاب شده و در بالای صفحه نتایج گوگل به عنوان منبع سریع برای پاسخ به جستجوی کاربر، نمایش داده می شود.

صفحات موبایلی پرشتاب یا Accelerated Mobile Pages (AMP) یک فریم ورک متن باز می باشد که توسط گوگل ساخته شده است. صفحات AMP برای موبایل بهینه سازی شده اند و با سرعت بسیار بالاتر از صفحات عادی بارگذاری می گردند.

مشاهده گزارش کلمات کلیدی

با انتخاب گزینه گزارش های کلمه در مقابل کلمه کلیدی مدنظر خود، به صفحه نتایج ثبت شده از کلمه کلیدی مذکور وارد خواهید شد. در این صفحه لیستی از رتبه های روزانه کلمه کلیدی مدنظر شما به همراه تغییرات رتبه نسبت به روز گذشه، لینک صفحه یافت شده از وب سایت شما و همچنین خطای همنوع خواری (در صورت وجود) در جستجوی کلمه کلیدی مذکور را مشاهده خواهید کرد.

مشاهده گزارش کلمه کلیدی دامنه

همچنین در پایین صفحه نیز رتبه کلمه کلیدی انتخاب شده به تفکیک روز و به صورت نموداری موجود می باشد. در نمودار تاریخچه رتبه کلمه کلیدی با انتخاب تاریخ های مدنظر خود در قسمت های تاریخ شروع و تاریخ پایان و انتخاب گزینه فیلتر می توانید آمار رتبه کلمه کلیدی را در بازه زمانی مدنظر خود مشاهده نمایید.

اطلاعات ثبت شده در قسمت های بالاترین، پایین ترین و میانگین رتبه نیز مربوط به بازه زمانی نمایش داده شده در این نمودار می باشد.

مشاهده نمودار گزارش کلمه کلیدی دامنه

با کلیک بر روی دکمه های بالاترین و پایین ترین رتبه می توانید تاریخ های مربوط به هر مورد را مشاهده نمایید.

بالاترین رتبه کلمه کلیدی دامنه