مدیریت کاربران نماینده

بعد از اضافه نمودن پلن/پلن‌ های نمایندگی مدنظر خود با مراجعه به منوی نمایندگی و انتخاب گزینه کاربران می‌ توانید می‌ توانید نسبت به افزودن کاربران مدنظر خود و اختصاص پلن دلخواه به هر یک اقدام نمایید.

اضافه نمودن کاربر نماینده

در نظر داشته باشید که هیچ محدودیتی برای ایجاد کاربر وجود نداشته و شما می‌ توانید به هر تعداد کاربر ایجاد نموده و پلن مدنظر خود را به هر یک اختصاص دهید.

کاربران یک نماینده برای ورود به حساب کاربری خود بایستی با مراجعه به پنل نمایندگی و وارد نمودن آدرس ایمیل و کلمه عبور وارد حساب کاربری خود شوند.

صفحه ورود کاربر نماینده

نماینده نیز با مراجعه به منوی مدیریت دامنه ها، می تواند علاوه بر دامنه های خود، دامنه های کاربران خود را نیز مشاهده نماید.

دامنه های کاربران نماینده

برای غیر فعال سازی کاربر بایستی در صفحه مدیریت کاربران بر روی دکمه آبی رنگ موجود در ستون وضعیت کلیک نمایید. توجه داشته باشید با انجام این امر، دامنه ها/کلمات کلیدی فعال این کاربر آزاد و به محدودیت کلی حساب کاربری شما افزوده خواهد شد.

غیر فعال سازی کاربر نماینده

با فعال سازی مجدد کاربر، دامنه ها/کلمات کلیدی فعال آن، مجددا به محدودیت کلی حساب کاربری شما افزوده خواهد شد.

برای حذف کاربر بایستی در صفحه مدیریت کاربران بر روی گزینه اطلاعات بیشتر کلیک نموده و سپس در صفحه جاری، گزینه حذف کاربر را انتخاب نمایید. با حذف یک کاربر، تمامی تمامی دامنه ها، کلمات کلیدی، نتایج ثبت شده از هر یک و سایر اطلاعات مربوط به آن کاربر به صورت کامل حذف خواهند شد و این عملیات غیر قابل بازگشت می باشد. توجه داشته باشید که فقط امکان حذف کاربران غیر فعال وجود داشته و برای حذف یک کاربر فعال ابتدا بایستی آن را غیر فعال نمایید.

حذف نمودن کاربر نماینده

برای تغییر پلن هر یک از کاربران بایستی در صفحه مدیریت کاربران بر روی گزینه اطلاعات بیشتر کلیک نموده و سپس در صفحه جاری، گزینه تغییر پلن را انتخاب نمایید. سپس می توانید از منوی کشویی باز شده هر یک از پلن هایی که از قبل اضافه نموده اید را انتخاب کنید. توجه داشته باشید تنها پلن هایی که تعداد دامنه ها و کلمات کلیدی آن از دامنه ها و کلمات کلیدی فعال کاربر بالاتر باشد، نمایش داده می شوند.

تغییر پلن کاربر نماینده

برای ورود به حساب کاربری هر یک از کاربران بایستی در صفحه مدیریت کاربران بر روی گزینه اطلاعات بیشتر کلیک نموده و سپس در صفحه جاری، گزینه ورود به حساب کاربری را انتخاب نمایید.